Philips Yetkili Servis

Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa ve Antalya dahil birçok şehirde hizmet veren Philips yetkili servis iletişim ve adres bilgileri.

Philips, 1891 yılında kurulmuş, dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biridir. Genel merkezi Hollanda’nın Amsterdam şehrinde bulunan Philips, yüz yılı aşkın hizmet süresi ile müşterilerine kaliteyi ve güveni bir arada sunmayı başarmıştır.

Philips Yetkili Servis

Tüm dünyada elektronik eşya sektöründe en çok tercih edilen markalardan biri olan firma, ülkemizde de milyonlarca kişinin tercihi haline gelmeyi başarmıştır. Philips misyon olarak satış ve satış sonrası servis desteği ile müşteri memnuniyeti ön planda tutmayı hedefler ve bu hedef doğrultusunda binlerce farklı lokasyonda yetkili servis hizmeti vermektedir.

Tüm dünyanın yanı sıra ülkemizde de oldukça geniş bir yetkili servis ağına sahip olan Philips‘in önde gelen şehirlerimizde bulunan yetkili servis listesine şehirler bazında göz gezdirelim.

Philips Yetkili Servis Ankara

Geniş servis ağı ile satış sonrası tamir, bakım ve onarım hizmeti veren teknik servisler, Ankara’nın birçok ilçesinde faaliyet göstermektedir. Ankara sınırları içerisinde toplam 4 adet servis noktası bulunan firma, müşterilerine kesintisiz hizmet verebilmek için servis ağını gün geçtikçe genişletmektedir.
Ankara yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

Philips Yetkili Servis İzmir

Philips’in geniş servis ağı bulunan illerimizden bir tanesi ise İzmir’dir. Bu lokasyonda toplam 10 adet yetkili servis bulunmaktadır. Bakım, onarım ve kurulum hizmeti veren yetkili servisler, mesai saatleri içinde müşterilere hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.
İzmir yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

Philips Yetkili Servis Bursa

Bursa merkez ve ilçeler olmak üzere toplam 6 noktada yetkili servis, bakım, montaj ve onarım hizmeti verilmektedir. Nilüfer, Sivrihisar ve İnegöl ilçelerinde hizmet veren servis noktaları, hizmet kalitesi ile müşterilerden tam not almayı başarmıştır.
Bursa yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

Philips Yetkili Servis Antalya

Yetkili servis ağını Antalya’da da genişletmeyi başaran firma, bu lokasyonda toplam 7 noktada hizmet vermektedir. Merkez, Muratpaşa, Serik ve Korkuteli ilçelerinde faaliyet gösteren yetkili servisler, mesai saatleri içerisinde bakım, onarım ve kurulum hizmeti faaliyetleri yürütmektedir.
Antalya yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

Servis hizmeti alırken dikkat edilmesi gerekenler

Büyük firma müşterilerinin karşı karşıya kaldığı en büyük sıkıntıların başında, sahte yetkili servis hizmeti veren kişiler gelmektedir. Çeşitli yöntemler ile kendilerini anlaşmalı teknik servis olarak gösteren bu kişiler, maalesef müşteri mağduriyetine yol açmaktadır. Her ne kadar bu artniyetli yaklaşımlar ile hukuki mücadele sürse de, müşterilerin de kişisel önlemleri alması oldukça önem arz ediyor. Bu kapsamda yetkili servis hizmeti alırken;

  • Mutlaka görüştüğünüz kişilerin yetkili servis sertifikasını inceleyin.
  • Servis iletişim bilgilerinin doğruluğunu firmanın resmi websitesinden kontrol edin.
  • Servis öncesi ve sonrası mutlaka servis bilgi formu talep edin.
  • Servis hizmeti veren anlaşmalı firmaya ait kullanıcı yorumlarını mutlaka okuyun