Beko Yetkili Servis

beko yetkili servis

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve diğer illerimizde hizmet veren Beko yetkili servis adres ve iletişim numaraları.

Türkiye’nin yeni yeni sanayileşmeye başladığı 1950’li yıllarda, Koç Holding’in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye’ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. O yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. 1955’te kurulan şirketin ismi, Bejerano’nun ve Koç’un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi. Ancak, ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle, şirket faaliyete geçemedi.

O yıllarda, General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı doğunca, konserve şirketinin ismi Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Böylece, Anadolu’da ilk kez bayilik sistemi kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini de bu sistemle tüketicinin evine kadar ulaştırdı.

1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü Atılım’a devreden Beko Ticaret, 1983 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile Beko markası adı altında Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun 1990’lı yıllardan itibaren yurt dışı faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markası olarak belirlendi.

2000 yılına gelindiğinde ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi.

Yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olma özelliğini taşıyan BEKO, yola “Dünya Markası” olma hedefiyle çıktı. Türkiye pazarındaki başarının 90’lı yılların başından itibaren yurt dışına da taşınmasıyla birlikte BEKO markası dünyanın 100’den fazla ülkesinde 280 milyon tüketicinin günlük hayatının bir parçası haline geldi. Bugün dünyanın herhangi bir yerinde her iki saniyede bir, bir BEKO markalı ürün satılıyor.

Beko Yetkili Servis

Ülkemizde en çok tercih edilen markaların başında gelen Beko, satış sonrası destek çözümleri için oldukça geniş bir yetkili servis ağına sahiptir. İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere toplam 81 ilde yetkili servis ağına sahip nadir firmalardan bir tanesidir.

Beko Yetkili Servis İstanbul

Ülkemizin nüfus yoğunluğu olarak en kalabalık şehri İstanbul, Beko servisleri konusunda oldukça fazla seçeneğe sahip illerimizin başında geliyor. Şehir merkezi ve ilçelerde 50’yi aşkın noktada yetkili servis hizmeti veren firma, satış sonrası destek kategorisinde de öncü kuruluşlardan bir tanesi olduğunu kanıtlamış durumda.

Beko Yetkili Servis Ankara

Isıtma, soğutma ve beyaz eşya pazarının en büyük olduğu illerimizden bir tanesi de Ankara’dır. Beko satış ve satış sonrası destek hizmeti için Ankara genelinde onlarca noktada servis hizmeti vermektedir. Mesai saatleri içinde konumunuza en yakın yetkili servisten biri ile iletişime geçerek montaj, kurulum ve tamir hizmeti alabilirsiniz.

Beko Yetkili Servis İzmir

Buzdolabı, klima ve diğer soğutma ürünlerinin oldukça fazla tercih edildiği İzmir, yetkili servis bakımından geniş yelpazeye sahip illerimizden bir tanesidir. Satış, bakım, tamir ve kurulum hizmetleri almak için merkez veya çevre ilçelerde bulunan yetkili servislerden randevu oluşturabilir ve mesai saatleri içinde hizmet alabilirsiniz.