Baymak Yetkili Servis

baymak yetkili servis

Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya başta olmak üzere, kombi, klima ve elektronik eşya hizmeti veren, Baymak yetkili servis iletişim bilgileri.

İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1000‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni bulunmaktadır. 600’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibarıyla %100 BDR Thermea Grup şirketi haline gelmiştir. Merkezi Hollanda olanda olan, BDR Thermea Grubu, iklimlendirme sektöründe Avrupa’nın 3.büyük şirketidir.

Baymak ısıtma ürün yelpazesinde yoğuşmalı kombi, duvar tipi ve yer tipi yoğuşmalı kazan, merkezi sistem kazan ve kat kaloriferi, brülör, panel radyatör, alüminyum radyatör, havlu radyatör, oda termostatı, vana ve genleşme tankları bulunurken, soğutma tarafında; duvar ve salon tipi split klimalar, multi split klimalar ile tüketicilere ulaşıyor. Yenilenebilir enerji alanında; ısı pompaları, güneş kolektörleri, biomass kazanlar, fotovoltaik sistemler ile sektörde yer alırken, su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında ise termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, gazlı şofben, boylerler, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, dalgıç pompalar, atık su pompaları, çok kademeli kendinden emişli santrifuj pompalar ve hidroforlar ile Baymak/BDR Thermea[ES1] güvencesini kullanıcılarına sunuyor.

Baymak Yetkili Servis

Baymak geniş ürün yelpazesi ile Çin’den Uruguay’a uzanan coğrafyada 65 ülkeye ihracat yapmaktadır. Kaliteli ürün çeşitleri ve tecrübeli yetkili servis ekibi ile farklı pazarların ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebiliyor.

Baymak Yetkili Servis Ankara >>>

Özellikle ısıtma kategorisinde en geniş pazara sahip olan Ankara’da, toplam 12 adet yetkili servis noktası bulunmaktadır. Merkez ve çevre ilçelerde bakım, onarım ve montaj hizmeti veren yetkili servisler, çözüm ve müşteri memnuniyeti bakımından oldukça başarılıdır.

Baymak Yetkili Servis İstanbul >>>

Isıtma ürünlerinin en çok kullanıldığı bir diğer ilimiz içe İstanbul. Baymak ülkemizin bu en kalabalık şehrinde, anadolu ve avrupa yakasına yayılmış toplamda 26 adet yetkili servis noktasına sahiptir. Mesai saatleri içinde bakım, onarım ve montaj hizmeti veren yetkili servisler, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir misyona sahiptir.

Baymak Yetkili Servis İzmir >>>

Ege’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’de, 11 adet yetkili servis noktası bulunmaktadır. Selçuk, Bergama, Çeşme ve diğer çevre ilçeler ile merkeze dağılmış olan yetkili servisler, bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermektedir.

Yetkili servis hizmet alırken dikkat edilecek hususlar

  • Öncelikle iletişme geçtiğiniz yetkili servisin sertifikalı yetkili servis onayı olduğundan emin olun.
  • Teknik servis işlemi için gelen personelden mutlaka yetkili servis personeli kimlik kartı talep edin.
  • Servis öncesi ve sonrası mutlaka servis onay formu talep edin.
  • İletişime geçtiğiniz servis iletişim bilgilerini mutlaka firmanın resmi servis listesi ile karşılaştırın. Bilgilerin tutmaması durumunda servis hizmetini kabul etmeyin.
  • Servis randevusu almadan önce mutlaka müşteri yorumlarını inceleyin