Vestel Yetkili Servis

vestel yetkili servis

Ankara, İzmir, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde hizmet veren sertifikalı Vestel yetkili servis numarası ve adresleri.

Vestel, 1984 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine 1994 yılından bu yana Zorlu Holding bünyesinde devam eden beyaz eşya ve elektronik eşya firmasıdır. Manisa’da yaklaşık 1.1 milyon metrekare alan üzerinde kurulmuş üretim tesisi ile ülkenin en büyük üretim tesislerinden birine sahip olan Vestel, tek lokasyonda üretim yapan en büyük firmalardan bir tanesidir.

Vestel yetkili servis ağı

En büyük üretim tesislerinden birine sahip olmasının yanında, en geniş yetkili servis ağı ile de öne çıkan firmalardan olan firma, müşterilerine bakım, onarım ve teknik servis konularında yeterli desteği sağlayan bir firma olmayı başarmıştır.

Ankara, İzmir, İstanbul, Antalya ve Adana illeri başta olmak üzere, Türkiye’nin 81 ilinde yetkili servis hizmeti veren firmaların iletişim ve adres bilgilerini detaylı olarak inceleyelim.

Vestel Yetkili Servis Ankara

Ankara lokasyonunda, yetkili servis hizmeti veren 18 adet firma mevcuttur. Bu firmaların tamamı sertifikalı yetkili servis anlaşmalıdır ve Ankara’nın birçok bölgesinde mesai saatleri içinde müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

Vestel Yetkili Servis İzmir

İzmir’de sertifikalı yetkili servis hizmeti veren 26 adet firma bulunmaktadır. Türkiye’nin birçok noktasında olduğu gibi İzmir’de de yetkili servis ağı oldukça geniş olan Vestel, çeşitli ilçelerde hizmet veren servis noktaları ile müşterilerine geniş bir servis ağı sunmaktadır.

Vestel yetkili servis İstanbul

Ülkemizin nüfus yoğunluğuna göre en büyük şehri olan İstanbul, yetkili servis ağı olarak da en geniş ağa sahip olan bir şehirdir. İstanbul Vestel teknik servis hizmeti veren toplam 33 adet firma, müşteri memnuniyeti için mesai saatleri içinde kesintisiz hizmet vermektedir.

Vestel yetkili servis Antalya

Önde gelen teknoloji üreticisi olan kuruluş, Antalya yetkili servis ağında toplam 12 adet sertifikalı yetkili servise sahiptir. Antalya’nın hemen her ilçesinde hizmet veren yetkili servisler, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarma odaklı çözüm üretmektedir.

Vestel teknik servis Adana

Adana lokasyonunda bakım, onarım ve tamir hizmetleri veren 5 adet yetkili servis noktası bulunmaktadır. Mesai saatleri içinde hizmet almak için servis isteği oluşturabilirsiniz.

Vestel teknik servis Bursa

Bursa, yetkili servis ağının en geniş olduğu illerden bir tanesidir. Bursa’da toplam 9 adet yetkili servis noktası bulunan firma, ulaşılabilir servis ağı misyonunu bu şehirde de ön plana çıkarmayı başarmıştır.

Yetkili servise başvururken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Son yıllarda kendini yetkili servis gibi tanıtarak, maalesef insanları mağdur eden kişi veya kişiler türemiş durumda. Bu sebeple;
– Bir teknik servis hizmetine başvurduğunuz zaman hizmet alacağınız servisin sertifikalı olduğundan mutlaka emin olun.
-Servis hizmeti veren kişilerden mutlaka firma teknik servis kimlik kartı veya firma onaylı teknik servis formu talep edin.
-İnternette verilen sahte yetkili servis reklamlarına karşı dikkatli olun ve iletişim bilgilerini mutlaka ilgili firma yetkili servis listesinden kontrol edin.