Siemens Yetkili Servis

siemens yetkili servis

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve tüm Türkiye’de hizmet veren Siemens yetkili servis numarası ve adres bilgileri.

Siemens, 1847 yılında Almanya’da kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Merkezi Almanya’nın Berlin ve Münih kentlerinde bulunan Siemens, avrupanın en büyük teknoloji firmalarından biridir. Kalite ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Siemens, dayanıklı ev aletleri satışı ve geniş teknik servis ağı ile lider markalardan biri haline gelmiştir.

Siemens Yetkili Servis

Yılların verdiği tecrübe ve gelişen teknolojisi ile öncü firmalardan biri olan kuruluş, ülkemizde de geniş yetkili servis ağına sahip bir firmadır. Türkiye’nin birçok ilinde satış ve teknik servis noktası bulunan firma, pazarlama sonrası teknik destek anlamında oldukça gelişmiş bir altyapıya sahiptir.

Siemens Yetkili Servis Ankara

Firmanın resmi internet sitesinde belirtildiği üzere Ankara’da 15 adet Siemens teknik servis noktası bulunmaktadır. Şehrin birçok ilçesinde hizmet veren yetkili servisler, Siemens tarafından tanımlanan dijital sertifikaya sahiptir.
Ankara yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

Siemens Yetkili Servis İzmir

İzmir’de dijital sertifikalı yetkili servis ünvanına sahip 12 adet servis bulunmaktadır. Toplamda 11 adet ilçede faaliyet gösteren yetkili servisler, mesai saatleri içinde müşterilere servis, tamir ve bakım hizmetleri sunmaktadır.
İzmir yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

Siemens Yetkili Servis Antalya

Siemens tıpkı İzmir’de olduğu gibi Antalya’nın da 12 farklı bölgesinde yetkili servis hizmeti sunmaktadır. Antalya merkez de dahil toplam 12 farklı ilçede yetkili servislere ulaşabilir, kaliteli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz.
Antalya yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

Siemens Teknik Servis Konya

Konya lokasyonunda toplamda 10 adet yetkili servis bulunmaktadır. Merkez ve yakın ilçelerde hizmet veren Siemens servisleri, mesai saatleri içinde müşterilere hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir
Konya yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

Yetkili servise başvururken lütfen dikkat edin

Özellikle önde gelen firmaların müşterilerini hedef alan ve maalesef son yıllarda artan sahte yetkili servis hizmetlerine karşı lütfen dikkatli olun. Dolandırıcılığın ve mağduriyetlerin önüne geçmek için firmalar her ne kadar gerekli tedbirleri almaya çalışsa da, müşterilerin de kendi tedbirlerini alması gerekmekte.

  • Bir yetkili servise başvurduğunuz zaman mutlaka firmanın dijital yetkili servis onayını kontrol edin.
  • Hizmet alacağınız teknik servis bilgilerini mutlaka firmanın resmi web sitesinde bulunan yetkili servisler listesi ile karşılaştırın.
  • Servis hizmeti öncesi ve sonrasında mutlaka servis bilgi formu talep edin.
  • Servis hizmeti için gelen personelin, yetkili personel kimlik kartını da talep etmeyi unutmayın.