Demirdöküm Yetkili Servis

demirdöküm yetkili servis

Kombi, klima ve diğer elektronik aletleri için Demirdöküm yetkili servis hizmeti veren lokasyon bilgisi ve iletişim numaraları.

Isıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren DemirDöküm 1954 yılında İstanbul’da kurulmuştur. DemirDöküm; kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde Türk sanayisinin gelişmesine katkılarda bulunmuş, birçok yeni yatırımı hayata geçirmiş, tüketicisine üstün teknoloji sunmuş, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmiştir.

Türk tüketicisi, ısıtma sektöründeki bir çok cihaz, sistem ve hizmetle DemirDöküm aracılığı ile tanışmıştır. Türkiye’ de ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimini gerçekleştirmiş olan firmamızın markası ısı konforu ile özdeşleşmiştir.

DemirDöküm, müşterilerine mühendislik alt yapısı kuvvetli ve yaygın bayi teşkilatı ile hem ürün satışı hem de anahtar teslim sistem sunumu konularında hizmet vermektedir. Ayrıca, güçlü servis teşkilatı ile de müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, satış sonrası hizmetlerini çok hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

DemirDöküm, bugün yaygın yetkili satıcı, yetkili servis ve satış noktası ağı ile Türkiye ısıtma sektöründe lider konumdadır.

2007 yılında dünya ısıtma sektörünün lider firması Vaillant Group bünyesine katılan DemirDöküm, bu sinerjinin de katkısı ile iç pazardaki liderliğine, ihracattaki önemli atılımlarını da eklemektedir.

Demirdöküm Yetkili Servis

DemirDöküm Servis hizmetleri, Türkiye ısıtma ve iklimlendirme pazarının önde gelen servis organizasyonlarındandır. Tüm yurtta yaygın servis ağı ile özel donanımlı servis teknikerleri ve yetkili servisleri ile hizmet vermektedir.

DemirDöküm güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen, yetkili servis hizmeti için tek yapmanız gereken 0850 222 1 833 numaralı telefondan DemirDöküm Müşteri İletişim Merkezine (MİM) ulaşmak. Firmanın çeşitli illerde bulunan yetkili servis iletişim bilgileri ise şöyle;

Demirdöküm yetkili servis Ankara >>

İklimi ve hava şartları gereği ısıtma sistemlerinin en çok tercih edildiği illerimizen olan Ankara, yetkili servis ağı olarak oldukça geniş bir hizmete sahiptir. Ankara merkez ve ilçeler genelinde toplam 11 adet yetkili servis lokasyonu bulunan Demirdöküm, satış, bakım, onarım ve montaj hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan markaların başında gelmektedir.

Demirdöküm yetkili servis İstanbul

İstanbul genelinde toplam 20 noktada hizmet veren Demirdöküm yetkili servisleri, Beylikdüzü, Zeytinburnu ve Bahçelievler gibi çevre ilçelerde de kesintisiz hizmet vermektedir. Mesai saatleri içinde tecrübeli kadrosu ve güvenilir hizmet anlayışı ile teknik servis hizmeti veren firma, müşterilerinden tam not almayı başarıyor.

Servis hizmeti alırken dikkat edilmesi gerekenler

Son yıllarda özelikle büyük elektronik firmalarının müşterilerini hedef alan kişi veya kuruluşlar, kendilerini yetkili servis olarak tanıtarak çeşitli mağduriyetlere sebep olabiliyor. Bu tarz olayların önüne geçebilmek için müşterilerin alması gereken bazı önlemler ve dikkat etmesi gereken önemli hususlar bulunuyor. Bu hususları birkaç madde halinde sıralayalım ve bu tarz mağduriyetlerin önüne geçmeye çalışalım.

  • Öncelikle bir yetkili servis ile iletişime geçmeden önce servis iletişim bilgilerini mutlaka firma servis listesinden kontrol edin.
  • Servis hizmeti öncesinde yetkili servis sertifikasını mutlaka kontrol edin.
  • Hizmet için gelen personelin yetkili servis personeli kimlik kartını kontrol edin.
  • Servis öncesi ve sonrası mutlaka bilgi formu talep edin.