LG Yetkili Servis

lg yetkili servis

Ankara, İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya illerinde hizmet veren LG yetkili servis listesi ve iletişim bilgileri.

LG Grup, Güney Koreli elektronik, cep telefonu ve petrokimyanın da dahil olduğu birçok alanda faaliyet gösteren şirketler topluluğudur. LG, Koo ailesi tarafından 1947 yılında kurulan bir aile şirketidir ve dünyanın dört bir yanında faaliyet göstermektedir. Şirket, 1995’e kadar “Lucky – Goldstar”‘ın bir kısaltması olarak LG ismini kullanmıştır.

LG Yetkili Servis

Başta televizyon ve cep telefonu olmak üzere oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, dünyanın önde gelen elektronik firmalarından biridir. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, teknik servis hizmeti olarak da sektöre öncülük eden LG, bölgesel satış potansiyeli yoğunluğuna göre servis ağını günden güne daha da güçlendirmektedir.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de müşterilerinin bakım, montaj ve tamir ihtiyaçları için servis sayısını arttıran LG, Türkiye’nin her bölgesinde yetkili servis hizmeti vermektedir. Kullanıcı yoğunluğuna göre bazı illerde bulunan LG teknik servis listesine detayları ile birlikte göz atalım.

LG Yetkili Servis Ankara

Ankara LG teknik servis ihtiyacı için toplam 6 lokasyonda hizmet verildiği görülmektedir. Merkezde ve yakın ilçelerde bakım, onarım ve montaj hizmeti veren firmalar, mesai saatleri içinde müşterilerin ihtiyaçlarını hızlı ve profesyonel bir şekilde karşılayabiliyor.
Ankara yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

LG Yetkili Servis İstanbul

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da, LG teknik servis hizmeti veren toplam 26 adet servis noktası bulunuyor. Anlaşmalı LG servisleri, cep telefonu, beyaz eşya, televizyon, bilgisayar ve diğer tüm teknolojik cihazlar için hızlı ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.
İstanbul yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

LG Yetkili Servis Antalya

Turizm başkenti olmasıyla ve yaz aylarında bunaltıcı sıcağıyla bilinen Antalya, özellikle soğutma sistemlerine oldukça ihtiyaç olan bir bölge. Başta soğutma sistemleri ve beyaz eşya olmak üzere, cep telefonu, bilgisayar ve diğer elektronik aletlerin tamir, bakım ve montaj işlemlerinin yapılması için Antalya’da toplam 6 adet LG servisi bulunuyor.
Antalya yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

LG Yetkili Servis İzmir

Ege’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir, LG teknik servis ağı olarak geniş bir yelpazeye sahip illerimizden bir tanesidir. İzmir merkez ve ilçeler de dahil olmak üzere toplam 17 noktada yetkili servis noktası bulunan LG, mesai saatleri içerisinde müşterilerine profesyonel yetkili hizmet sunmaktadır.
İzmir yetkili servis listesi için TIKLAYIN.

Yetkili servis seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli?

Son zamanlarda çeşitli teknik servis vaadi ile iletişime geçilerek mağdur edilen kişilerin sayısı maalesef bir hayli arttı. Bu sebeple müşterilerin yetkili servis seçerken bazı kriterlere azami özen göstermeleri gerekmektedir.

  • Öncelikle iletişime geçtiğiniz firma yada kişinin gerçekten yetkili servis olduğundan emin olmaya çalışın.
  • İlgili kişi yada kuruluşa ait yetkili servis sertifikasını mutlaka talep edin ve kontrol edin.
  • Servis için iletişime geçtiğiniz firmanın telefon numarası ve adres bilgisini mutlaka LG resmi web sitesinden karşılaştırın.
  • Hizmet öncesi ve sonra mutlaka servis bilgi formu talep edin ve bu formu saklayın.
  • Servis hizmeti için gelen personelin, yetkili servis personeli kimlik kartı olduğundan emin olun.