Arçelik Yetkili Servis

arçelik yetkili servis

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve diğer illerde hizmet veren Arçelik yetkili servis numarası ve iletişim bilgileri.

Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Sütlüce’de kurulmuştur. Türk beyaz eşya sektöründe ilk adımları atan Arçelik, 1959’da ilk çamaşır makinesini, 1960’ta ilk buzdolabını üretmiştir. 1968 yılında Çayırova tesislerine taşınmış, 1970’li ve 80’li yıllarda ürün gamı genişletilerek 1975’te Eskişehir Buzdolabı, 1979’da İzmir Elektrikli Süpürge, 1993 yılında Ankara Bulaşık Makinesi işletmeleri faaliyete geçirilmiştir.

1999 büyüme ve yeniden yapılanma yılı olmuştur. Haziran ayında, pişirici cihazlar üretimi yapan Ardem şirketi ve aynı yıl Aralık ayında Türk Elektrik Endüstrisi A.Ş. ile Atılım ve Gelişim Pazarlama A.Ş. tek tüzel kişilik olarak Arçelik A.Ş. çatısı altında birleştirilmiştir. Ocak 2001’den başlayarak, Beko Ticaret tarafından yürütülen Beko markalı ürünlerin yurt içinde pazarlanması ve satışı Arçelik A.Ş. tarafından yürütülmeye başlanmıştır. Üretim ve satış/pazarlama faaliyetlerinin tek elden yönetimini sağlayan yeni organizasyon modeli ile faaliyetlerin eşgüdümlü yürütülmesine ve verimlilik artışına imkân tanıyan bir yapı oluşturulmuştur.

Arçelik A.Ş., Arçelik, Beko, Altus, Elektra Bregenz, Bloomberg, Arctic, Leisure, Flavel ve Tirolia markaları ile yerel ve uluslararası pazarlarda tüm tüketici segmentlerine hitap edecek bir ürün gamına sahiptir.

Toplam patent başvurusu 300’lü rakamlara ulaşan Arçelik A.Ş., Türkiye’de 1996 yılından bu yana yapılan tüm patent başvurularının %10’una sahiptir. Ayrıca, Avrupa çapında dayanıklı tüketim sektöründe en çok patente sahip ilk dört şirket arasında yer almaktadır.

Arçelik Yetkili Servis

Ülkemizde en çok tercih edilen elektronik ve beyaz eşya markalarından biri olan Arçelik, geniş ürün portföyü ve yüksek müşteri kapasitesinin yanı sıra, kapsamlı yetkili servis ağına da sahiptir. Ülkemizin 81 ilinde satış ve yetkili servis noktası bulunan firma, bakım, onarım ve montaj hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı hedeflemektedir.

Arçelik Yetkili Servis Ankara >>>

Özellikle talebin daha fazla olduğu büyük şehirlerde yetkili servis ağını bir hayli genişletmiş olan firma, Ankara’da 50’yi aşkın servis noktası ile ulaşılabilir ve güvenilir teknik destek imkanı sunmaktadır. Merkez ve yakın ilçelerde bulunan servis noktaları ile iletişime geçerek hemen yetkili servis hizmeti alabilirsiniz.

Arçelik Yetkili Servis İstanbul >>>

En kalabalık şehirlerimizden biri olan İstanbul, il genelinde onlarca farklı lokasyonda yetkili servis desteğine sahiptir. Mesai saatleri içinde hizmet veren teknik servis noktaları, müşteri memnuniyeti odaklı geliştirdiği çözümler ile tam not almayı başarmıştır.

Arçelik Yetkili Servis Antalya >>>

En sıcak illlerimizden biri olan Antalya, özellikle Arçelik klima yetkili servis kategorisinde yoğun talep olduğu görülen bir ilimizdir. Şehir merkezi ve ilçelerde birçok farklı lokasyonda hizmet veren servisler, klima, beyaz eşya ve elektronik ürünlerin satışı ve satış sonrası çözümleri için kesintisiz hizmet vermektedir.