E.C.A Yetkili Servis

eca yetkili servis

Kombi ve diğer elektronik cihazlar, bakım, onarım ve montaj hizmeti veren E.C.A yetkili servis numaraları ve iletişim bilgileri.

E.C.A, özellikle kombi kategorisinde sınıfının en iyi yerli markalarından bir tanesidir. 1951 yılında merhum Ekrem Elginhan tarafından Manisa’da kurulan E.C.A, faaliyetlerine halen devam etmektedir. Ülekimizin endüstriyel olarak gelişmesinde öncülük eden firmalardan biri olan E.C.A, elektronik eşya ve kombi üretimi konusunda en başarılı ve güvenilir firmaların başında gelmektedir.

E.C.A Kombi Yetkili Servis

Arge ve üretim aşamalarının ardından satış konusunda da yüksek memnuniyet garantisi veren firma, satış sonrası bakım, onarım, kurulum ve diğer hizmetleri ile de müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin birçok ilinde yetkili servis noktası bulunan E.C.A, bu klasmanda da sektöre öncülük eden firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ilkelerini misyon edinen firmanın, başta önde gelen şehirlerimizde olmak üzere tüm yetkili servis ağını detaylı inceleyelim.

E.C.A Yetkili Servis İstanbul

Ülkemizin en kalabalık şehri olan ve özellikle kombi kullanımı ile lider konumda olan İstanbul, geniş yetkili servis ağı ile donatılmış durumdadır. İstanbul genelinde 33 adet yetkili servisi bulunan E.C.A, satış ve satış sonrası destek konusunda müşterilerden tam not almayı başarmış bir firma konumundadır.
İstanbul yetkili servis listesi için TIKLAYIN

E.C.A Yetkili Servis Ankara

Isıtma ve soğutma ürünlerinin en çok tercih edilen markalarından olan E.C.A, özellikle kombi konusunda Ankara’nın en çok tercih edilen markalarından biri haline gelmiştir. Merkez ve ilçeler olmak üzere toplam 15 farklı lokasyonda bulunan yetkili servisler, mesai saatleri içerisinde müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
Ankara yetkili servis bilgileri için TIKLAYIN

E.C.A Yetkili Servis Konya

Yine kış aylarının en soğuk illerinden biri olan Konya’da da, E.C.A en çok tercih edilen markaların başında geliyor. Konya genelinde ısıtma, soğutma, ev elektroniği ve diğer konularda çözüm üreten 12 farklı yetkili servis bulunuyor. Anlaşmalı yetkili servisler randevu sistemi ile çalışıyor ve müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet vermek konusunda oldukça başarılı işler ortaya çıkardıkları görülüyor.
Konya yetkili servis listesi için TIKLAYIN

Yetkili servis seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Son yıllarda yetkili servis görünümü altında müşteriler ile iletişime geçerek çeşitli mağduriyetlere sebep olan kişi yada kuruluşların ortaya çıktığı görülüyor. Bu sebeple yetkili servis seçimi yaparken mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar var. Bu hususları göz önünde bulundurarak yetkili servis hizmeti almanız, oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçecektir.

  • Yetkili servis talebi için iletişime geçtiğiniz firmanın yetkili servis belgesini mutlaka kontrol edin.
  • Servis için gelen personellerden yetkili servis personeli kimlik belgesi göstermesini talep edin.
  • Servis öncesi ve sonrası mutlaka servis onay formu talep edin.
  • Servis hizmeti almadan önce firmanın resmi internet sitesinden yetkili servis iletişim bilgilerinin doğruluğunu teyit edin.
  • Servis hizmeti alacağınız firmanın müşteri yorumlarını inceleyin.