Bosch Yetkili Servis

bosch yetkili servis

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve diğer illerde hizmet veren Bosch yetkili servis listesi ve iletişim numaraları.

Bosch, Robert Bosch GmbH, Gerlingen, Stuttgart, Almanya merkezli bir elektronik ve mühendislik firmasıdır. Firma, elektronik ve beyaz eşyanın yanı sıra aynı zamanda dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısıdır. Şirket Robert Bosch tarafından 1886 yılında Stuttgart’ta kurulmuştur.

Geçtiğimiz yıllarda belirli lokasyonlarda üretim yapan ve ürünlerini buradan tüm dünyaya pazarlayan Bosch, 2020 itibariyle cihazları artık dünyanın dört bir yanında üretiliyor. Bosch Group, Avrupa, ABD, Latin Amerika ve Asya’da 40 tesisle üretim faaliyetlerini sürdürüyor. Bosch dünya çapındaki güçlü satış, üretim, hizmet ağı ve Alman teknolojisi ile titizce ürettiği ürünler sayesinde dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerin gücüne güç katıyor.

Bosch Yetkili Servis

Dünyanın dört bir yanına dağılmış üretim tesislerinin yanısıra, yetkili servis ağı ile de oldukça geniş bir kapsama alanına sahip firma, ülkemizde de kesintisiz teknik servis hizmeti veren firmaların başında geliyor. Başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere ülkemizin birçok farklı şehrinde satış sonrası destek, bakım, onarım ve kurulum hizmeti veren yetkili servislerin iletişim bilgilerini inceleyelim.

Bosch Yetkili Servis Ankara

Ankara’nın birçok bölgesinde profesyonel servis hizmeti veren Bosch, müşterilerine yüksek standartta satış sonrası hizmet veren firmaların başında geliyor. Bosch, ulaşılabilir ve güvenilir yetkili servis ağı ile il genelinde toplam 21 noktada kesintisiz hizmet veriyor.

Bosch Yetkili Servis İstanbul

Nüfus yoğunluğu olarak en büyük şehrimiz olan İstanbul, yetkili servis ağına sahip en büyük şehir olarak göze çarpıyor. İstanbul’un 23 farklı noktasında hizmet veren yetkili servisler, mesai saatleri içinde müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyor.

Bosch Yetkili Servis İzmir

İzmir bölgesinde teknik destek, tamir, bakım ve montaj hizmeti veren 12 adet yetkili servis noktası bulunuyor. Merkez ve çevre ilçelerde bulunan sertifikalı yetkili servisler, mesai saatleri içerisinde müşterilerine kesintisiz hizmet sunuyor.

Bosch Yetkili Servis Bursa

Yetkili servis ağının en geniş olduğu illerden bir tanesi ise Bursa. Merkez ve çevre ilçelerde olmak üzere toplam 12 lokasyonda teknik servis hizmeti veren Bosch, hızlı ve ulaşılabilir servis altyapısını Bursa’da da kurmuş durumda.

Yukarıda incelediğimiz illerin haricinde Türkiye’nin 81 ilinde Bosch teknik servis hizmeti verilmektedir. Ancak yetkili servis hizmeti alırken müşterilerin dikkat etmesi gereken belli başlı hususlar var. Çeşitli mağduriyetlerin oluşmaması için bu hususları hatırlatalım.

Servis hizmeti alırken dikkat edilmesi gerekenler

  • Öncelikle iletişme geçtiğiniz yetkili servisin sertifikalı yetkili servis onayı olduğundan emin olun.
  • Teknik servis işlemi için gelen personelden mutlaka yetkili servis personeli kimlik kartı talep edin.
  • Servis öncesi ve sonrası mutlaka servis onay formu talep edin.
  • İletişime geçtiğiniz servis iletişim bilgilerini mutlaka firmanın resmi servis listesi ile karşılaştırın. Bilgilerin tutmaması durumunda servis hizmetini kabul etmeyin.
  • Servis randevusu almadan önce mutlaka müşteri yorumlarını inceleyin.