Dyson Yetkili Servis

dyson yetkili servis

İstanbul, İzmir ve Ankara illeri başta olmak üzere, bakım, onarım ve montaj hizmetleri veren Dyson yetkili servis listesi.

Dyson, 1991 yılında James Dyson tarafından kurulan İngiliz teknoloji şirketidir. Merkezi İngiltere’de bulunan firma, elektrikli süpürge, saç bakımı ürünleri, ısıtma ve soğutma gurubunda ürünler tasarlayıp üretmektedir. Üretilen ürünler günümüzde 50’den fazla ülkede satılmaktadır ve firma bünyesinde dünya çapında yaklaşık 12.000 kişiye istihdam sağlanmaktadır.

Dyson Yetkili Servis

Dyson, ürünlerinin pazarlandığı yaklaşık 50 ülkede, pazarlamanın yanı sıra yetkili servis hizmet ile de oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir servis ağına sahip olan Dyson, üretim, pazarlama ve satış sonrası müşteri memnuniyeti hassasiyeti ile ön plana çıkmaktadır. Ülkemizde bakım, onarım ve montaj hizmet veren servislerin listesine göz atalım.

Dyson Yetkili Servis Ankara >>>

Bölge nüfus yoğunluğuna göre konumlandırılan yetkili servisler, Ankara’da toplam 3 noktada hizmet vermektedir. Satış, bakım, tamir ve kurulum hizmeti veren yetkili servisler, mesai saatleri içinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler sunmaktadır.

Dyson Yetkili Servis İstanbul >>>

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul, Dyson yetkili servislerinin bulunduğu bir başka noktadır. İstanbul içinde toplam 2 adet yetkili servis bulunmaktadır. Bu yetkili servisler oldukça geniş bir bölgede teknik servis hizmeti vermektedir.

Dyson Yetkili Servis İzmir >>>

Küçük ev aletleri ve elektronik eşya servisi olarak İzmir’de hizmet veren yetkili servis sayısı ise 1. İzmir genelinde hizmet veren servis, mesai saatleri içinde müşteri problemlerine profesyonel çözümler üretiyor. Servis hizmeti almadan önce ise müsaitlik durumu öğrenerek randevu almanız gerekiyor.

Firmanın sunduğu yetkili servis hizmeti elbette bu iller ile sınırlı değil. Türkiye’nin 81 ilinde yaşayan müşteriler yetkili servis hizmeti alabiliyor.

Yetkili servis hizmet alırken dikkat edilmesi gerekenler

Son yıllarda yetkili servis görünümü altında müşteriler ile iletişime geçerek çeşitli mağduriyetlere sebep olan kişi yada kuruluşların ortaya çıktığı görülüyor. Bu sebeple yetkili servis seçimi yaparken mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar var. Bu hususları göz önünde bulundurarak yetkili servis hizmeti almanız, oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçecektir.

  • Yetkili servis talebi için iletişime geçtiğiniz firmanın yetkili servis belgesini mutlaka kontrol edin.
  • Servis için gelen personellerden yetkili servis personeli kimlik belgesi göstermesini talep edin.
  • Servis öncesi ve sonrası mutlaka servis onay formu talep edin.
  • Servis hizmeti almadan önce firmanın resmi internet sitesinden yetkili servis iletişim bilgilerinin doğruluğunu teyit edin.
  • Servis hizmeti alacağınız firmanın müşteri yorumlarını inceleyin.