Hakkımızda

Merhaba.

firmaservis.com internet sitesi yayın hayatına, firma yetkili servis bilgilerini paylaşmak amacı ile başlamıştır. Beyaz eşya, elektronik, cep telefonu, otomotiv ve daha birçok sektörde hizmet veren yetkili servis bilgilerini paylaştığımız websitemiz, kullanıcılarına en güncel ve en doğru bilgiyi vermeyi amaçlamaktadır.

Firmamızda yer alan yetkili servis bilgilerinin tamamı, ilgili şirketlerin resmi websitesinden teyit edilmektedir ve şirketlerin resmi websitesinde onaylı sertifikalı yetkili servis noktası bilgisi olmayan işletmeler kesinlikle sitemize dahil edilmemektedir.

Websitemiz özellikle yetkili servis noktaları konusunda ziyaretçilerine doğru bilgiyi sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Sitemizin devamlılığı için ise, çeşitli sponsorlar ve reklam firmaları ile ortaklaşa çalışılarak, sitemize gerekli finansal desteği sağlamaktayız. Bu noktada ilgili yetkili servis bilgisi haricinde, sitede yer alan reklamlara tıklanarak ulaşılan sayfaların kullanıcıların sorumluluğunda olduğunu da bildirmek isteriz.

Her türlü soru, görüş ve öneri için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.