Lenovo Yetkili Servis

lenovo yetkili servis

Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerde cep telefonu ve bilgisayar ürünlerinde hizmet veren Lenovo yetkili servis iletişim bilgileri.

Lenovo, eksiksiz bir bilgisayar ve tablet portföyü, monitörler, aksesuarlar, akıllı telefonlar, akıllı ev ve akıllı işbirliği çözümleri, artırılmış ve sanal gerçeklik (AR/VR), ticari Nesnelerin İnterneti (IoT), yazılım, hizmetler ve akıllı altyapı veri merkezi sunan ve dünya çapında hizmet veren bir firmadır. 1995 yılında kurulan ve bu tarihten bu yana yarım milyardan fazla bilgisayar üreten Lenovo, geçtiğimiz yıllarda cep telefonu üretim ve geliştirme projesine de start vermiştir. Bu hamle ile cep telefonu ve bilgisayar kategorisinde de oldukça iyi işler çıkarmayı başarmış ve kullanıcılardan tam puan almıştır. Yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) ortamları için Lenovo Neptune™ su soğutma teknolojisi, şirketi küresel TOP500 süper bilgisayar listesinde 1 numaralı sistem sağlayıcısı yaptı ve Lenovo, yeni Hang Seng TECH Endeksinin ilk üyelerinden biri olarak dahil edildi. Bu gelişme ile Lenovo, Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’ndaki en büyük 30 nitelikli teknoloji şirketinden biri haline gelmeyi başardı.

Lenovo Yetkili Servis

Üretim ve arge çalışmalarının yanı sıra, satış sonrası teknik destek hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Lenovo, dünyanın ve ülkemizin birçok bölgesinde yetkili servis hizmeti veren firmaların başında gelmektedir.

Lenovo markalı ürünler için garanti kapsamında veya garanti kapsamı dışında yapılan her türlü servis hizmeti o ülkedeki iş ortağı tarafından gerçekleştirilir. Cihazınızı iş ortağımızın anlaşmalı kargo şirketine teslim ederek, servis merkezine ulaştırabilirsiniz. İşlemleriniz tamamlandıktan sonra cihazınız paylaştığınız adrese geri teslim edilir. Gerekiyorsa iş ortağı (kargo firması) ürünü yeni bir kargo ambalajıyla size iade edebilir (ancak cihazı orijinal ambalajıyla teslim etmeniz gerekmez). Bu hizmet, garanti kapsamındaki bir onarım için verilmişse ücretsizdir. Lenovo markasına sahip ürününüzle ilgili Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden servis talebinde bulunmak için, aşağıda belirtilen iletişim bilgileri üzerinden yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bağlarbaşı, Cemal Bey Cd. no:110, 34394 Maltepe/İstanbul
Telefon: 0212 912 01 34
İletişim formu: https://support.lenovo.com/tr/tr/contactus/

Lenovo garanti şartları ve servis süresi

Tüm Lenovo pilleri ve dijital kalemler aksi belirtilmedikçe 12 ay garantilidir. Bunun anlamı, Lenovo 12 aylık garanti süresi boyunca piller ve dijital kalemler için ücretsiz servis hizmeti sunar. Garanti, pil kapasitesindeki azalmaları değil yalnızca malzeme kusurlarını kapsar.

Söz konusu cihaz kurumsal bir kullanıcı tarafından satın alınmışsa, garanti kanunlarca değil bu kurumla yapılan servis sözleşmesinin hükümlerince belirlenir.

Yasal olarak izin verilen azami onarım süresi 20 iş günüdür. Bununla birlikte, Lenovo’nun sunduğu servis faaliyetlerinin ortalama süresi çok daha kısadır (Idea markalı ürünler için genellikle 5 gün, Think markalı ürünler için genellikle 2-5 gün).